• BIST 90.529
  • Altın 213,679
  • Dolar 5,3738
  • Euro 6,0725
  • Konya 3 °C
  • Çölaşan ve Necati Doğru'ya FETÖ davası ikiye böldü
  • Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Faturalara zam yok
  • Bakan Albayrak'tan Altını Olanlara Müjde! Pazartesi Günü Başlıyor
  • Çölaşan ve Necati Doğru'ya FETÖ davası ikiye böldü
  • Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Faturalara zam yok
  • Bakan Albayrak'tan Altını Olanlara Müjde! Pazartesi Günü Başlıyor

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,02-1,92-20,93
Acıpayam Selüloz2,542,83-4,15
Adana Çimento (A)5,800,178,29
Adana Çimento (B)4,051,007,82
Adana Çimento (C)1,05-0,9433,86
Adel Kalemcilik14,380,49-7,38
Adese Alışveriş Ticaret2,080,004,52
Afyon Çimento5,78-0,34-25,71
Ak Enerji0,69-1,43-24,18
Akbank7,10-1,80-24,82
Akçansa8,891,37-13,16
Akdenız Güvenlık Hız.2,80-1,41-52,78
Akfen GMYO1,731,76-28,22
Akın Tekstil9,11-1,30-35,44
Akiş GMYO2,200,00-21,20
Akmerkez GMYO18,64-0,11-5,39
Aksa11,50-1,71-4,04
Aksa Enerji4,18-1,881,21
Aksigorta3,50-3,0515,40
Aksu Enerji6,40-0,4720,77
Alarko Carrıer42,44-1,12-26,22
Alarko GMYO43,38-1,36-11,83
Alarko Holding4,990,20-26,92
Albaraka Türk1,310,00-12,88
Alcatel Lucent Teletaş5,751,05-27,94
Alkim Kağıt4,020,75-13,28
Alkim Kimya20,781,17-12,36
Altınyağ0,912,25-23,92
Altınyunus Çeşme4,20-3,67-16,83
Anadolu Cam3,31-2,6529,65
Anadolu Efes20,66-0,29-13,23
Anadolu Grubu Holding17,951,41-23,91
Anadolu Hayat Emek.6,550,46-16,21
Anadolu Isuzu10,05-1,8610,44
Anadolu Sigorta4,22-0,4740,14
Anel Elektrik2,74-1,79-27,32
Anel Telekom0,43-2,27-14,00
Arçelik12,40-1,67-40,30
Arena Bilgisayar3,43-0,29-18,91
Armada Bilgisayar8,110,6219,62
Arsan Tekstil1,94-0,5110,86
Artı Yatırım Holding1,44-3,3653,19
Aselsan27,300,59-14,04
Aslan Çimento31,94-0,13-15,01
Ata GMYO3,90-4,41-18,58
Atakule GMYO1,90-0,52-7,32
Atlantik Petrol Ürünleri1,030,98-25,90
Atlantis Yatırım Holding0,35-7,89-28,57
Atlas Yat. Ort.0,870,00-11,22
AvivaSA Emeklilik Hayat13,35-0,45-24,59
Avrasya GMYO1,22-3,94-22,78
Avrasya Petrol ve Tur.1,497,97-11,31
Avrasya Stratejik GMYF1.122,101,81
Avrupa Yatırım Holding3,004,1763,93
Ayen Enerji3,771,34-21,95
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,711,184,37
Aygaz10,19-1,64-29,70
Bagfaş7,38-0,14-29,71
Bak Ambalaj6,01-1,6416,93
Balatacılar Balatacılık0,49-2,00-12,50
Bantaş Ambalaj2,33-0,43-43,03
Banvit13,70-1,86-36,04
Baştaş Başkent Çimento2,45-0,413,51
Batı Çimento3,54-1,12-19,38
Batısöke Çimento1,373,01-23,03
Bera Holding1,952,63-37,10
Berkosan Yalıtım1,951,56-12,56
Beşiktaş Futbol Yat.2,39-0,42-41,56
Beyaz Filo14,253,34-57,61
Bilici Yatırım1,381,47-9,84
Bim Mağazalar69,95-1,20-8,94
Bimeks0,130,00-53,57
Birko Mensucat0,400,00-2,44
Birlik Mensucat1,09-1,80-22,70
Bizim Mağazaları6,33-2,62-17,79
Bolu Çimento5,71-0,8719,70
Bomonti Elektrik0,792,60-26,85
Borusan Mannesmann9,37-1,26-15,16
Borusan Yat. Paz.40,60-0,64-5,91
Bosch Fren Sistemleri159,90-1,90-12,71
Bossa7,580,8087,16
Boyner Perakende Yat.7,650,00-16,67
Brisa7,04-3,43-3,16
Burçelik3,090,65-19,74
Burçelik Vana1,460,69-16,57
Bursa Çimento5,35-0,745,66
Carrefoursa4,26-0,70-23,66
Coca Cola İçecek29,820,47-10,96
Cosmos Yat. Holding1,022,00-12,82
Credıtwest Faktorıng1,17-0,854,95
Çelebi39,50-2,0315,94
Çelik Halat8,181,61118,73
Çemaş Döküm2,743,4048,11
Çemtaş6,09-0,9849,26
Çimbeton32,300,19-12,51
Çimentaş9,40-0,74-18,90
Çimsa9,980,10-24,36
Çuhadaroğlu Metal2,13-0,47-27,30
Dagi Giyim1,44-4,00-36,56
Dagi Yatırım Holding1,26-0,79-11,89
Dardanel1,390,72-28,72
Datagate Bilgisayar5,62-1,23-42,19
Demirören Gazetecilik5,850,34122,85
Demısaş Döküm2,87-3,0456,83
Denge Holding2,72-1,0943,76
Deniz GMYO2,831,434,81
Denizbank4,950,0034,88
Denizli Cam11,06-0,90-6,82
Derimod10,12-0,4934,75
Desa Deri1,13-1,7411,88
Despec Bilgisayar2,88-1,37-19,78
Deva Holding4,22-1,63-3,65
Diriteks Diriliş Tekstil0,741,37-36,75
Ditaş Doğan5,85-1,35-2,44
DO-CO347,50-1,6768,17
Doğan Burda2,871,06-13,55
Doğan Holding1,077,0022,99
Doğtaş Kelebek Mobilya1,590,00-56,32
Doğusan3,190,00118,49
Doğuş GMYO2,441,24-24,69
Doğuş Otomotiv6,644,40-11,92
Döktaş Dökümcülük10,73-0,28-2,45
Duran Doğan Basım3,540,00-6,10
Dyo Boya5,002,25-34,30
Eczacıbaşı İlaç3,601,12-13,88
Eczacıbaşı Yatırım9,390,64-6,38
Edip Gayrimenkul0,720,00-38,98
Ege Endüstri356,001,6018,70
Ege Gübre24,480,82-4,08
Ege Profil9,74-1,62-0,90
Ege Seramik3,21-0,31-26,56
Egeli & Co Tarım Girişim0,200,00-71,01
Egeli&Co Enerji Yatırım0,300,00-36,17
Egeli&Co Yatırım Holding0,110,00-45,00
Egeplast4,652,20-0,64
Ekiz Kimya0,452,27-21,05
Emek Elektrik1,270,79-19,40
Eminiş Ambalaj3,651,96-21,34
Emlak Konut GMYO1,73-1,70-33,40
Enerjisa Enerji5,93-1,82
Enka İnşaat4,75-2,66-12,39
Erbosan79,20-0,44-0,14
Ereğli Demir Çelik11,685,8025,06
Ersu Gıda1,010,00-22,90
Escort Teknoloji0,722,86-42,86
Etiler Gıda3,040,66-35,18
Euro Kapital Yat. Ort.0,810,00-28,32
Euro Trend Yat. Ort.0,640,00-33,33
Euro Yat. Ort.0,683,03-20,93
Euro Yatırım Holding0,560,00-8,20
Fenerbahçe Futbol27,58-0,22-19,59
Flap Kongre Toplantı Hiz.5,740,00-58,44
F-M İzmit Piston16,70-0,9533,29
Fonet Bilgi Teknolojileri4,50-2,39-8,54
Ford Otosan59,150,251,90
Formet Çelik Kapı7,680,00
Frigo Pak Gıda1,17-3,3123,16
Galatasaray Sportif1,740,58-17,04
Garanti Bankası7,120,14-30,72
Garanti Faktoring2,401,69-26,38
Garanti Yat. Ort.0,63-1,56-14,21
Gedik Y. Men. Değ.2,74-0,728,73
Gedik Yatırım Holding1,530,6610,87
Gediz Ambalaj3,321,84-8,16
Gentaş2,73-1,0981,99
Gersan Elektrik4,78-0,211,49
Global Men. Değ.0,49-3,928,89
Global Yat. Holding3,260,31-9,70
Good-Year3,51-0,85-15,59
Göltaş Çimento47,681,23-26,98
Gözde Girişim2,79-1,41-50,71
GSD Denizcilik1,120,00-17,04
GSD Holding0,71-1,39-1,39
Gübre Fabrik.3,51-1,13-17,02
Güler Yat. Holding1,13-0,88-2,59
Güneş Sigorta1,68-1,181,82
Halk GMYO0,700,00-23,31
Halk Sigorta1,020,00-23,40
Hatay Tekstil4,344,58-12,68
Hedef Girişim1,833,39-13,54
Hektaş11,30-6,0761,43
HUB Girişim1,330,0011,76
Hürriyet Gzt.1,320,76-1,49
ICBC Turkey Bank5,37-0,5617,76
İdealist GMYO1,99-1,49-2,45
İhlas Ev Aletleri0,39-2,50-23,53
İhlas Gayrimenkul1,47-2,00-25,00
İhlas Gazetecilik0,94-1,05-20,34
İhlas Holding0,410,00-22,64
İhlas Yayın Holding0,39-2,50-23,53
İndeks Bilgisayar7,86-0,51-23,09
Info Yatırım0,991,02-16,10
İntema29,32-0,6820,46
İpek Doğal Enerji5,52-0,542,79
İskenderun Demir Çelik8,321,2270,54

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Otomotiv yan sanayi için çalışmalar başladı15 Aralık 2018 Cumartesi 14:48
  • Efsane aldatmaca15 Aralık 2018 Cumartesi 14:38
  • Spot piyasada doğal gaz fiyatları15 Aralık 2018 Cumartesi 14:23
  • Spot piyasada elektrik fiyatları15 Aralık 2018 Cumartesi 14:23
  • Sarıgöl’de 21 Genç çiftçiye 105 düve dağıtıldı15 Aralık 2018 Cumartesi 13:53
  • Türk balının en büyük müdavimi Arap emirleri15 Aralık 2018 Cumartesi 13:38
  • İstanbul Ekonomi Zirvesi Altın Değerler Ödülleri sahiplerini buldu15 Aralık 2018 Cumartesi 13:38
  • Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan Türkmenistan'da15 Aralık 2018 Cumartesi 13:28
  • Vergi indirimleri otomotiv sektörüne yaradı15 Aralık 2018 Cumartesi 13:08
  • EPDK kararları15 Aralık 2018 Cumartesi 12:58
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim