• BIST 93.616
  • Altın 208,990
  • Dolar 5,3413
  • Euro 6,0898
  • Konya 2 °C
  • Şehit yakını, gazi ve gazi yakını atama kuraları gerçekleştirildi!
  • AK Parti'nin adaylarını açıklayacağı tarih belli oldu!
  • Boşanmak isteyen eşini 'FETÖ'cü' diye ihbar etti!
  • Şehit yakını, gazi ve gazi yakını atama kuraları gerçekleştirildi!
  • AK Parti'nin adaylarını açıklayacağı tarih belli oldu!
  • Boşanmak isteyen eşini 'FETÖ'cü' diye ihbar etti!

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım0,82-2,38-36,43
Acıpayam Selüloz2,370,00-10,57
Adana Çimento (A)6,380,956,33
Adana Çimento (B)4,400,004,27
Adana Çimento (C)0,94-1,0511,90
Adel Kalemcilik13,96-0,50-10,08
Adese Alışveriş Ticaret2,18-3,119,55
Afyon Çimento4,88-1,41-37,28
Ak Enerji0,680,00-25,27
Akbank7,38-0,81-21,85
Akçansa9,00-0,77-12,08
Akdenız Güvenlık Hız.2,54-0,78-57,17
Akfen GMYO1,57-1,88-34,85
Akın Tekstil8,600,58-39,05
Akiş GMYO2,85-1,72-4,25
Akmerkez GMYO17,51-0,74-11,12
Aksa10,94-1,44-8,71
Aksa Enerji3,924,26-5,08
Aksigorta3,701,0922,00
Aksu Enerji5,46-1,803,03
Alarko Carrıer40,08-0,40-30,32
Alarko GMYO40,12-1,18-18,46
Alarko Holding4,540,44-37,47
Albaraka Türk1,28-0,78-14,87
Alcatel Lucent Teletaş4,84-0,21-39,35
Alkim Kağıt3,440,88-25,79
Alkim Kimya18,900,80-20,29
Altınyağ0,66-1,49-44,82
Altınyunus Çeşme4,38-2,23-13,27
Anadolu Cam2,84-2,0711,24
Anadolu Efes23,78-3,72-0,12
Anadolu Grubu Holding23,00-0,86-2,51
Anadolu Hayat Emek.7,70-0,26-1,49
Anadolu Isuzu8,48-2,75-6,81
Anadolu Sigorta4,16-0,7238,15
Anel Elektrik2,24-1,75-40,58
Anel Telekom0,420,00-16,00
Arçelik15,66-0,57-24,61
Arena Bilgisayar3,14-1,57-25,77
Armada Bilgisayar7,03-0,993,69
Arsan Tekstil1,890,008,00
Artı Yatırım Holding1,60-0,6270,21
Aselsan21,26-1,67-33,14
Aslan Çimento29,80-0,93-21,99
Ata GMYO4,12-0,24-13,99
Atakule GMYO1,870,00-8,78
Atlantik Petrol Ürünleri0,95-1,04-31,65
Atlantis Yatırım Holding0,37-2,63-24,49
Atlas Yat. Ort.0,841,20-14,29
AvivaSA Emeklilik Hayat15,50-1,21-12,45
Avrasya GMYO1,13-0,88-28,48
Avrasya Petrol ve Tur.1,170,86-30,36
Avrasya Stratejik GMYF1.080,300,05
Avrupa Yatırım Holding2,888,2757,38
Ayen Enerji3,656,41-24,43
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,90-3,0615,97
Aygaz10,60-1,40-26,87
Bagfaş6,63-0,45-36,86
Bak Ambalaj5,890,0014,59
Balatacılar Balatacılık0,41-10,87-26,79
Bantaş Ambalaj2,110,00-48,41
Banvit10,59-2,67-50,56
Baştaş Başkent Çimento2,503,735,63
Batı Çimento6,700,15-32,19
Batısöke Çimento1,28-1,54-28,09
Bera Holding1,86-1,06-40,00
Berkosan Yalıtım1,70-3,41-23,77
Beşiktaş Futbol Yat.2,07-1,90-49,39
Beyaz Filo18,4415,25-75,06
Bilici Yatırım1,37-4,20-10,49
Bim Mağazalar66,10-1,20-13,95
Bimeks0,157,14-46,43
Birko Mensucat0,402,56-2,44
Birlik Mensucat1,09-1,80-22,70
Bizim Mağazaları5,670,00-26,36
Bolu Çimento6,27-1,4216,54
Bomonti Elektrik0,69-2,82-36,11
Borusan Mannesmann8,560,00-22,49
Borusan Yat. Paz.36,76-5,70-14,81
Bosch Fren Sistemleri149,40-0,40-18,44
Bossa5,6511,0039,51
Boyner Perakende Yat.7,69-1,79-16,23
Brisa5,95-0,34-18,16
Burçelik3,186,00-17,40
Burçelik Vana1,55-1,90-11,43
Bursa Çimento4,95-0,20-5,71
Carrefoursa4,37-0,23-21,68
Coca Cola İçecek34,34-4,452,53
Cosmos Yat. Holding1,130,00-3,42
Credıtwest Faktorıng1,130,891,37
Çelebi31,98-6,82-6,14
Çelik Halat7,54-0,79101,62
Çemaş Döküm2,172,8417,30
Çemtaş4,80-1,6417,65
Çimbeton31,70-0,81-14,14
Çimentaş8,991,01-22,43
Çimsa10,770,84-18,38
Çuhadaroğlu Metal2,030,00-30,72
Dagi Giyim1,294,88-43,17
Dagi Yatırım Holding1,200,00-16,08
Dardanel1,330,00-31,79
Datagate Bilgisayar4,480,67-53,91
Demısaş Döküm2,14-3,1716,94
Denge Holding2,21-4,3316,81
Deniz GMYO2,52-4,55-6,67
Denizbank4,57-1,0824,52
Denizli Cam11,36-1,56-4,30
Derimod8,920,1118,77
Desa Deri1,09-1,807,92
Despec Bilgisayar2,400,42-33,15
Deva Holding3,860,52-11,87
Diriteks Diriliş Tekstil0,67-1,47-42,74
Ditaş Doğan5,08-1,17-15,28
DO-CO269,104,2628,02
Doğan Burda2,63-3,66-20,78
Doğan Gazetecilik5,710,18106,88
Doğan Holding0,940,008,05
Doğtaş Kelebek Mobilya1,490,00-59,07
Doğusan2,671,1482,88
Doğuş GMYO2,83-3,08-12,65
Doğuş Otomotiv6,930,00-8,08
Döktaş Dökümcülük10,091,41-8,27
Duran Doğan Basım3,37-3,71-10,61
Dyo Boya5,00-0,40-34,30
Eczacıbaşı İlaç3,32-0,60-20,58
Eczacıbaşı Yatırım8,32-0,48-17,05
Edip Gayrimenkul0,74-1,33-37,29
Ege Endüstri282,10-0,32-5,94
Ege Gübre23,46-2,25-8,07
Ege Profil9,701,68-2,81
Ege Seramik2,750,00-37,09
Egeli & Co Tarım Girişim0,3417,24-50,72
Egeli&Co Enerji Yatırım0,362,86-23,40
Egeli&Co Yatırım Holding0,138,33-35,00
Egeplast5,03-0,597,48
Ekiz Kimya0,460,00-19,30
Emek Elektrik1,190,00-25,16
Eminiş Ambalaj3,13-0,63-32,54
Emlak Konut GMYO1,92-2,54-26,08
Enerjisa Enerji6,51-1,06
Enka İnşaat4,15-3,26-23,46
Erbosan62,65-0,08-21,01
Ereğli Demir Çelik10,61-0,6613,60
Ersu Gıda0,950,00-27,48
Escort Teknoloji0,570,00-54,76
Etiler Gıda3,554,72-24,31
Euro Kapital Yat. Ort.0,76-2,56-32,74
Euro Trend Yat. Ort.0,67-2,90-30,21
Euro Yat. Ort.0,791,28-8,14
Euro Yatırım Holding0,560,00-8,20
Fenerbahçe Futbol34,68-2,311,11
Flap Kongre Toplantı Hiz.5,20-5,97-62,35
F-M İzmit Piston13,891,4610,86
Fonet Bilgi Teknolojileri3,961,02-19,51
Ford Otosan65,000,7811,98
Formet Çelik Kapı7,02-0,85
Frigo Pak Gıda1,631,8771,58
Galatasaray Sportif1,66-1,78-20,86
Garanti Bankası8,37-0,59-18,55
Garanti Faktoring2,170,00-33,44
Garanti Yat. Ort.0,61-1,61-16,93
Gedik Y. Men. Değ.2,700,007,14
Gedik Yatırım Holding1,470,006,52
Gediz Ambalaj3,10-1,27-14,25
Gentaş2,160,0033,32
Gersan Elektrik4,36-1,58-7,43
Global Men. Değ.0,531,9217,78
Global Yat. Holding3,67-2,391,66
Good-Year3,14-0,63-24,49
Göltaş Çimento43,78-0,50-32,96
Gözde Girişim2,58-3,01-54,42
GSD Denizcilik1,03-0,96-23,70
GSD Holding0,640,00-11,11
Gübre Fabrik.3,31-0,60-21,75
Güler Yat. Holding1,20-3,233,45
Güneş Sigorta1,460,69-11,52
Halk GMYO0,75-1,32-21,47
Halk Sigorta1,401,45-13,58
Hatay Tekstil3,850,00-22,54
Hedef Girişim1,39-2,11-34,33
Hektaş9,41-4,0834,43
HUB Girişim1,282,407,56
Hürriyet Gzt.1,18-1,67-11,94
ICBC Turkey Bank4,57-0,650,22
İdealist GMYO1,90-0,52-6,86
İhlas Ev Aletleri0,340,00-33,33
İhlas Gayrimenkul0,97-2,02-50,51
İhlas Gazetecilik0,72-1,37-38,98
İhlas Holding0,330,00-37,74
İhlas Yayın Holding0,34-2,86-33,33
İndeks Bilgisayar7,532,45-26,32
Info Yatırım0,97-1,02-17,80
İntema26,9619,9310,76
İpek Doğal Enerji7,69-2,1643,20
İskenderun Demir Çelik6,980,2943,08

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim