• BIST 90.186
  • Altın 233,417
  • Dolar 6,1028
  • Euro 6,9689
  • Konya 23 °C
  • Sanayi Bakanlığından 16 maddelik yeni paket!
  • Erdoğan işaret etmişti, Vestel'den ilk hamle geldi!
  • Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan yeni tedbir paketi!
  • Sanayi Bakanlığından 16 maddelik yeni paket!
  • Erdoğan işaret etmişti, Vestel'den ilk hamle geldi!
  • Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan yeni tedbir paketi!

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,040,00-19,38
Acıpayam Selüloz2,48-0,40-6,42
Adana Çimento (A)6,74-0,4412,33
Adana Çimento (B)4,730,6412,09
Adana Çimento (C)1,080,9328,57
Adel Kalemcilik15,950,31-3,10
Adese Alışveriş Ticaret1,98-1,98-0,50
Afyon Çimento5,610,54-27,89
Ak Enerji0,74-1,33-18,68
Akbank8,441,08-10,63
Akçansa9,83-0,10-3,97
Akdenız Güvenlık Hız.3,400,59-42,66
Akfen GMYO1,79-1,10-25,73
Akın Tekstil8,431,44-40,26
Akiş GMYO3,13-0,320,00
Akmerkez GMYO18,16-0,49-11,24
Aksa11,590,96-3,29
Aksa Enerji3,86-2,53-6,54
Aksigorta4,100,9935,18
Aksu Enerji6,04-0,1713,97
Alarko Carrıer46,90-1,39-18,47
Alarko GMYO43,40-0,69-14,65
Alarko Holding5,110,99-29,61
Albaraka Türk1,43-1,38-4,89
Alcatel Lucent Teletaş5,290,00-33,71
Alkim Kağıt3,45-0,29-25,58
Alkim Kimya18,990,00-19,91
Altınyağ0,720,00-39,81
Altınyunus Çeşme4,971,84-1,58
Anadolu Cam2,59-1,89-1,52
Anadolu Efes25,360,324,79
Anadolu Grubu Holding21,243,61-10,38
Anadolu Hayat Emek.7,72-1,03-1,24
Anadolu Isuzu10,00-0,409,89
Anadolu Sigorta4,310,4743,13
Anel Elektrik2,550,00-32,36
Anel Telekom0,450,00-10,00
Arçelik16,79-2,72-19,17
Arena Bilgisayar4,21-0,71-0,47
Armada Bilgisayar6,470,31-4,57
Arsan Tekstil2,07-0,4818,29
Artı Yatırım Holding1,71-2,2981,91
Aselsan23,701,11-25,47
Aslan Çimento32,88-0,06-13,93
Ata GMYO3,975,87-17,12
Atakule GMYO1,930,52-5,85
Atlantik Petrol Ürünleri1,301,56-6,47
Atlantis Yatırım Holding0,6811,4838,78
Atlas Yat. Ort.0,920,00-6,12
AvivaSA Emeklilik Hayat17,350,29-2,00
Avrasya GMYO1,257,76-20,89
Avrasya Petrol ve Tur.1,284,92-23,81
Avrasya Stratejik GMYF1.068,300,04
Avrupa Yatırım Holding2,092,4514,21
Ayen Enerji3,88-1,27-19,67
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,68-1,18-1,18
Aygaz11,49-1,12-20,73
Bagfaş7,340,00-30,10
Bak Ambalaj6,381,7524,12
Balatacılar Balatacılık0,480,00-14,29
Bantaş Ambalaj2,28-0,87-44,25
Banvit13,19-0,15-38,42
Baştaş Başkent Çimento2,51-1,952,03
Batı Çimento7,02-3,17-28,95
Batısöke Çimento1,290,00-27,53
Bera Holding2,18-2,24-29,68
Berkosan Yalıtım2,16-3,14-3,14
Beşiktaş Futbol Yat.2,33-1,27-43,03
Beyaz Filo18,508,44-74,98
Bilici Yatırım1,691,2010,42
Bim Mağazalar70,503,98-9,73
Bimeks0,18-18,18-35,71
Birko Mensucat0,400,00-2,44
Birlik Mensucat1,250,00-11,35
Bizim Mağazaları6,81-1,30-11,56
Bolu Çimento6,740,1525,28
Bomonti Elektrik0,70-2,78-35,19
Borusan Mannesmann9,34-1,16-15,43
Borusan Yat. Paz.44,00-3,171,97
Bosch Fren Sistemleri150,10-0,27-18,06
Bossa6,100,4950,62
Boyner Perakende Yat.7,941,15-13,51
Brisa6,171,48-15,13
Burçelik3,17-0,31-17,66
Burçelik Vana1,50-0,66-14,29
Bursa Çimento5,25-0,190,00
Carrefoursa5,100,00-8,60
Coca Cola İçecek36,760,997,42
Cosmos Yat. Holding1,180,85
Credıtwest Faktorıng1,390,002,21
Çelebi34,48-0,751,20
Çelik Halat7,47-0,1399,75
Çemaş Döküm1,652,48-10,81
Çemtaş5,16-1,7126,47
Çimbeton32,581,81-11,76
Çimentaş9,50-2,66-18,03
Çimsa11,581,49-12,24
Çuhadaroğlu Metal2,100,96-28,33
Dagi Giyim1,42-0,70-37,44
Dagi Yatırım Holding1,23-1,60-13,99
Dardanel1,44-0,69-26,15
Datagate Bilgisayar6,08-10,19-41,93
Demısaş Döküm2,480,0035,52
Denge Holding2,85-2,4050,63
Deniz GMYO3,23-14,1019,63
Denizbank7,202,2796,19
Denizli Cam10,422,46-12,22
Derimod8,22-2,039,45
Desa Deri1,12-0,8810,89
Despec Bilgisayar2,82-1,05-21,45
Deva Holding3,911,30-10,73
Diriteks Diriliş Tekstil1,12-0,88-4,27
Ditaş Doğan5,582,76-6,94
DO-CO270,20-2,6328,54
Doğan Burda3,091,98-6,93
Doğan Gazetecilik5,21-1,7088,77
Doğan Holding0,920,005,75
Doğtaş Kelebek Mobilya1,87-7,43-48,63
Doğusan2,23-8,6152,74
Doğuş GMYO2,950,00-8,95
Doğuş Otomotiv8,072,67-2,06
Döktaş Dökümcülük10,74-4,53-2,36
Duran Doğan Basım4,260,0013,00
Dyo Boya4,99-0,60-34,43
Eczacıbaşı İlaç3,83-1,54-13,15
Eczacıbaşı Yatırım9,14-0,44-16,30
Edip Gayrimenkul0,87-2,25-26,27
Ege Endüstri304,70-1,681,59
Ege Gübre25,620,470,39
Ege Profil9,790,00-1,90
Ege Seramik3,244,18-29,57
Egeli & Co Tarım Girişim0,541,89-21,74
Egeli&Co Enerji Yatırım0,470,000,00
Egeli&Co Yatırım Holding0,13-7,14-35,00
Egeplast6,00-1,3228,21
Ekiz Kimya0,470,00-17,54
Emek Elektrik1,271,60-20,13
Eminiş Ambalaj3,392,42-26,94
Emlak Konut GMYO2,41-1,23-14,23
Enerjisa Enerji6,660,30
Enka İnşaat4,850,00-17,71
Erbosan70,85-1,46-14,95
Ereğli Demir Çelik11,663,3716,37
Ersu Gıda0,95-1,04-27,48
Escort Teknoloji0,660,00-47,62
Etiler Gıda3,75-1,32-20,04
Euro Kapital Yat. Ort.0,770,00-31,86
Euro Trend Yat. Ort.0,64-1,54-33,33
Euro Yat. Ort.0,620,00-27,91
Euro Yatırım Holding0,600,00-1,64
Fenerbahçe Futbol34,38-1,380,23
Flap Kongre Toplantı Hiz.5,67-16,25-58,94
F-M İzmit Piston13,930,1411,18
Fonet Bilgi Teknolojileri4,1119,83-16,46
Ford Otosan57,401,77-1,11
Frigo Pak Gıda1,757,3684,21
Galatasaray Sportif2,283,648,70
Garanti Bankası8,990,33-12,52
Garanti Faktoring2,37-1,25-27,30
Garanti Yat. Ort.0,660,00-12,00
Gedik Girişim1,23-2,383,36
Gedik Y. Men. Değ.2,700,377,14
Gedik Yatırım Holding1,430,003,62
Gediz Ambalaj6,780,00-6,22
Gentaş1,832,238,93
Gersan Elektrik4,03-1,23-14,44
Global Men. Değ.0,580,0028,89
Global Yat. Holding3,810,795,54
Good-Year3,350,30-21,18
Göltaş Çimento48,40-0,98-25,88
Gözde Girişim3,540,28-37,46
GSD Denizcilik1,23-1,60-8,89
GSD Holding0,830,0015,28
Gübre Fabrik.3,392,73-19,86
Güler Yat. Holding1,99-0,5071,55
Güneş Sigorta1,48-1,33-10,30
Halk GMYO0,830,00-13,09
Halk Sigorta1,38-14,81
Hatay Tekstil4,042,02-18,71
Hedef Girişim1,750,57-28,28
Hektaş9,900,1041,43
Hürriyet Gzt.1,39-3,473,73
ICBC Turkey Bank5,44-7,8019,30
İdealist GMYO2,171,406,37
İhlas Ev Aletleri0,350,00-31,37
İhlas Gayrimenkul1,170,00-40,31
İhlas Gazetecilik0,791,28-33,05
İhlas Holding0,340,00-35,85
İhlas Yayın Holding0,372,78-27,45
İndeks Bilgisayar9,50-6,68-17,39
Info Yatırım1,060,00-10,17
İntema21,52-1,10-11,59
İpek Doğal Enerji4,70-2,29-12,48
İskenderun Demir Çelik9,103,8872,02

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim