• BIST 95.781
  • Altın 242,993
  • Dolar 6,2787
  • Euro 7,3469
  • Konya 20 °C
  • FETÖ'nün MİT yapılanmasına operasyon başlatıldı!
  • Merkez Bankası'ndan yeni faiz hamlesi!
  • İsrail Esed'in sarayının uydudan çekilmiş fotoğrafını yayınladı
  • FETÖ'nün MİT yapılanmasına operasyon başlatıldı!
  • Merkez Bankası'ndan yeni faiz hamlesi!
  • İsrail Esed'in sarayının uydudan çekilmiş fotoğrafını yayınladı

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,11-1,77-13,95
Acıpayam Selüloz2,52-2,33-4,91
Adana Çimento (A)6,963,2616,00
Adana Çimento (B)4,79-0,2113,51
Adana Çimento (C)1,15-2,5436,90
Adel Kalemcilik17,00-1,113,28
Adese Alışveriş Ticaret2,35-2,0818,09
Afyon Çimento6,59-2,66-15,30
Ak Enerji0,82-3,53-9,89
Akbank8,96-4,58-5,12
Akçansa10,14-1,46-0,95
Akdenız Güvenlık Hız.3,824,66-35,58
Akfen GMYO2,04-0,97-15,35
Akın Tekstil9,64-1,23-31,68
Akiş GMYO3,28-0,614,79
Akmerkez GMYO18,45-0,27-9,82
Aksa16,16-4,8934,85
Aksa Enerji4,22-3,212,18
Aksigorta4,30-0,6941,78
Aksu Enerji7,70-2,2845,30
Akyürek Pazarlama0,16-5,88-38,46
Alarko Carrıer57,95-1,45-4,29
Alarko GMYO44,90-2,52-11,70
Alarko Holding5,95-2,94-18,04
Albaraka Türk1,63-2,988,41
Alcatel Lucent Teletaş6,50-2,40-18,55
Alkim Kağıt4,29-4,07-7,46
Alkim Kimya23,16-1,45-7,36
Altınyağ0,863,61-28,10
Altınyunus Çeşme5,02-2,52-0,59
Anadolu Cam3,15-2,7819,77
Anadolu Efes25,88-3,866,94
Anadolu Grubu Holding21,24-3,10-10,38
Anadolu Hayat Emek.7,750,00-0,86
Anadolu Isuzu11,65-4,0428,02
Anadolu Sigorta4,25-0,9341,14
Anel Elektrik2,83-3,08-24,93
Anel Telekom0,48-4,00-4,00
Arçelik16,68-1,30-19,70
Arena Bilgisayar4,91-2,9616,08
Armada Bilgisayar6,39-4,63-5,75
Arsan Tekstil2,204,2725,71
Artı Yatırım Holding2,060,00119,15
Aselsan25,38-2,83-20,19
Aslan Çimento34,24-2,17-10,37
Ata GMYO4,14-5,26-13,57
Atakule GMYO1,980,00-3,41
Atlantik Petrol Ürünleri1,23-2,38-11,51
Atlantis Yatırım Holding0,74-1,3351,02
Atlas Yat. Ort.1,04-4,596,12
AvivaSA Emeklilik Hayat17,68-0,11-0,13
Avrasya GMYO1,44-2,70-8,86
Avrasya Petrol ve Tur.1,48-0,67-11,90
Avrupa Yatırım Holding1,94-5,376,01
Ayen Enerji4,75-7,05-1,66
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,924,9212,94
Aygaz13,58-2,09-6,32
Bagfaş8,82-2,43-16,00
Bak Ambalaj6,951,1635,21
Balatacılar Balatacılık0,49-2,00-12,50
Bantaş Ambalaj2,54-2,31-37,90
Banvit17,411,52-18,72
Baştaş Başkent Çimento2,65-1,857,72
Batı Çimento6,60-2,37-33,20
Batısöke Çimento1,46-2,67-17,98
Bera Holding2,44-3,17-21,29
Berkosan Yalıtım2,12-1,85-4,93
Beşiktaş Futbol Yat.3,43-3,65-16,14
Beyaz Filo42,2217,28-42,91
Bilici Yatırım2,04-2,3929,94
Bim Mağazalar72,702,04-6,91
Bimeks0,190,00-32,14
Birko Mensucat0,380,00-7,32
Birlik Mensucat1,32-2,94-6,38
Bizim Mağazaları7,84-2,971,82
Bolu Çimento6,60-1,4922,68
Bomonti Elektrik0,86-2,27-20,37
Borusan Mannesmann12,79-1,628,94
Borusan Yat. Paz.39,32-0,71-10,64
Bosch Fren Sistemleri156,90-2,00-14,35
Bossa6,39-5,0557,78
Boyner Perakende Yat.8,41-4,76-8,39
Brisa6,68-1,91-8,12
Burçelik3,61-1,10-6,23
Burçelik Vana1,61-3,01-8,00
Bursa Çimento5,47-0,734,19
Carrefoursa5,64-1,231,08
Coca Cola İçecek36,162,035,67
Cosmos Yat. Holding1,12-2,61-4,27
Credıtwest Faktorıng1,43-0,695,15
Çelebi40,04-0,308,27
Çelik Halat9,000,56140,66
Çemaş Döküm1,670,60-9,73
Çemtaş5,31-0,9330,15
Çimbeton33,78-0,06-8,50
Çimentaş10,99-0,72-5,18
Çimsa12,93-1,30-2,01
Çuhadaroğlu Metal2,49-1,19-15,02
Dagi Giyim1,66-1,19-26,87
Dagi Yatırım Holding1,36-1,45-4,90
Dardanel1,50-5,06-23,08
Datagate Bilgisayar9,28-3,13-11,37
Demısaş Döküm2,18-2,6819,13
Denge Holding3,27-0,3072,83
Deniz GMYO2,87-2,056,30
Denizbank6,67-2,9181,74
Denizli Cam11,60-1,78-2,27
Derimod10,14-1,9335,02
Desa Deri1,24-2,3622,77
Despec Bilgisayar3,07-2,85-14,48
Deva Holding4,08-1,69-6,85
Diriteks Diriliş Tekstil0,961,05-17,95
Ditaş Doğan6,68-1,4711,40
DO-CO255,90-0,3121,74
Doğan Burda3,820,7915,06
Doğan Gazetecilik5,08-2,5084,06
Doğan Holding1,05-3,6720,69
Doğtaş Kelebek Mobilya2,960,34-18,68
Doğusan2,470,4169,18
Doğuş GMYO2,87-4,97-11,42
Doğuş Otomotiv7,50-1,32-8,98
Döktaş Dökümcülük11,28-1,402,55
Duran Doğan Basım6,072,8861,01
Dyo Boya5,82-3,48-23,52
Eczacıbaşı İlaç4,191,70-4,99
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,25-3,854,65
Eczacıbaşı Yatırım9,90-2,37-9,34
Edip Gayrimenkul1,04-2,80-11,86
Ege Endüstri343,600,2014,56
Ege Gübre27,441,253,47
Ege Profil9,84-1,99-1,40
Ege Seramik3,66-2,14-20,43
Egeli & Co Tarım Girişim0,570,00-17,39
Egeli&Co Enerji Yatırım0,47-2,080,00
Egeli&Co Yatırım Holding0,140,00-30,00
Egeplast7,02-19,9550,00
Ekiz Kimya0,470,00-17,54
Emek Elektrik1,39-3,47-12,58
Eminiş Ambalaj3,57-1,92-23,06
Emlak Konut GMYO2,42-2,02-13,88
Enerjisa Enerji6,891,32
Enka İnşaat4,86-1,02-17,54
Erbosan74,501,09-10,56
Ereğli Demir Çelik11,03-2,3910,08
Ersu Gıda1,050,00-19,85
Escort Teknoloji0,86-2,27-31,75
Etiler Gıda4,150,00-11,51
Euro Kapital Yat. Ort.0,96-4,00-15,04
Euro Trend Yat. Ort.0,82-2,38-14,58
Euro Yat. Ort.0,740,00-13,95
Euro Yatırım Holding0,72-1,3718,03
Fenerbahçe Futbol33,86-0,41-1,28
Flap Kongre Toplantı Hiz.10,8319,93-21,58
F-M İzmit Piston15,88-3,2326,75
Fonet Bilgi Teknolojileri4,12-3,74-16,26
Ford Otosan55,50-6,33-4,38
Frigo Pak Gıda1,8319,6192,63
Galatasaray Sportif2,05-3,76-2,27
Garanti Bankası9,27-4,53-9,79
Garanti Faktoring2,57-2,65-21,17
Garanti Yat. Ort.0,73-1,35-2,67
Gedik Girişim1,240,004,20
Gedik Y. Men. Değ.2,660,385,56
Gedik Yatırım Holding1,430,003,62
Gediz Ambalaj7,660,135,95
Gentaş1,600,00-4,76
Gersan Elektrik4,91-1,014,25
Global Men. Değ.0,61-3,1735,56
Global Yat. Holding4,350,9320,50
Good-Year3,55-3,01-16,47
Göltaş Çimento55,75-3,04-14,62
Gözde Girişim4,74-3,27-16,25
GSD Denizcilik1,45-2,687,41
GSD Holding0,95-3,0631,94
Gübre Fabrik.3,78-3,82-10,64
Güler Yat. Holding1,67-1,7643,97
Güneş Sigorta1,68-2,891,82
Halk GMYO0,88-2,22-8,33
Halk Sigorta1,37-1,44-15,43
Hatay Tekstil4,75-2,46-4,43
Hedef Girişim2,00-3,38-18,03
Hektaş12,09-0,0872,71
Hürriyet Gzt.1,35-1,460,75
ICBC Turkey Bank5,39-2,7118,20
İdealist GMYO2,53-5,9524,02
İhlas Ev Aletleri0,450,00-11,76
İhlas Gayrimenkul1,55-2,52-20,92
İhlas Gazetecilik1,14-3,39-3,39
İhlas Holding0,450,00-15,09
İhlas Yayın Holding0,45-2,17-11,76
İndeks Bilgisayar12,49-2,048,61
Info Yatırım1,250,815,93
İntema25,50-4,424,77
İpek Doğal Enerji4,95-2,37-7,82
İskenderun Demir Çelik9,530,5380,15






(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Pegasus, Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde finale kaldı19 Eylül 2018 Çarşamba 12:13
  • Antalya’da muz üretimi 5 yılda yüzde 177 arttı19 Eylül 2018 Çarşamba 12:08
  • Bu sistem GES’in konseptini değiştirecek19 Eylül 2018 Çarşamba 12:08
  • Antalya'da muz üretimi 5 yılda yüzde 177 arttı19 Eylül 2018 Çarşamba 12:03
  • İstanbul Finans Zirvesi19 Eylül 2018 Çarşamba 12:03
  • Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan soruları yanıtladı:19 Eylül 2018 Çarşamba 11:58
  • Taşdelen öğrencilerin heyecanına ortak oldu19 Eylül 2018 Çarşamba 11:53
  • Yerli üretim logosu tanıtıldı19 Eylül 2018 Çarşamba 11:53
  • Akfen Yenilenebilir Enerji'ye 363 milyon dolarlık finansman19 Eylül 2018 Çarşamba 11:53
  • Sakarya Ticaret Borsası19 Eylül 2018 Çarşamba 11:43
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim