• BIST 103.328
  • Altın 193,733
  • Dolar 4,6527
  • Euro 5,4829
  • Konya 14 °C
  • AK Parti'nin 27. dönem milletvekili aday listesi
  • MHP 27. dönem MV aday listesi açıklandı (Tüm liste)
  • 24 Haziran'da nasıl oy kullanılacak? Oylar nasıl sayılacak? Yeni sistemle ilgili bilinmeyenler
  • AK Parti'nin 27. dönem milletvekili aday listesi
  • MHP 27. dönem MV aday listesi açıklandı (Tüm liste)
  • 24 Haziran'da nasıl oy kullanılacak? Oylar nasıl sayılacak? Yeni sistemle ilgili bilinmeyenler

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,251,63-3,10
Acıpayam Selüloz2,71-1,092,26
Adana Çimento (A)6,170,332,83
Adana Çimento (B)4,28-0,231,42
Adana Çimento (C)1,084,8528,57
Adel Kalemcilik16,653,221,15
Adese Alışveriş Ticaret2,602,3630,65
Afyon Çimento7,40-0,27-4,88
AG Anadolu Grubu Holding27,600,5116,46
Ak Enerji0,910,000,00
Akbank10,39-0,865,48
Akçansa10,780,00-0,92
Akdenız Güvenlık Hız.4,36-4,18-26,48
Akfen GMYO2,200,00-8,71
Akın Tekstil10,84-0,82-23,18
Akiş GMYO3,330,306,39
Akmerkez GMYO19,85-0,60-2,98
Aksa15,54-0,2620,93
Aksa Enerji5,154,4624,70
Aksigorta4,202,4426,89
Aksu Enerji7,30-4,2037,75
Akyürek Pazarlama0,190,00-26,92
Alarko Carrıer58,150,35-3,96
Alarko GMYO48,50-1,06-4,62
Alarko Holding6,66-1,19-8,26
Albaraka Türk1,650,006,45
Alcatel Lucent Teletaş7,88-0,51-1,25
Alkim Kağıt4,461,83-12,55
Alkim Kimya22,80-0,35-8,80
Altınyağ1,05-0,94-12,22
Altınyunus Çeşme4,78-2,45-5,35
Anadolu Cam3,65-2,6738,78
Anadolu Efes27,700,3614,46
Anadolu Hayat Emek.7,300,41-11,52
Anadolu Isuzu11,71-1,3528,68
Anadolu Sigorta3,95-1,0027,42
Anel Elektrik3,61-1,10-4,24
Anel Telekom0,48-2,04-4,00
Arçelik19,010,80-11,66
Arena Bilgisayar3,95-0,50-6,62
Armada Bilgisayar6,010,00-11,36
Arsan Tekstil1,730,58-1,14
Artı Yatırım Holding2,08-8,77121,28
Aselsan30,400,66-4,40
Aslan Çimento38,56-0,160,94
Ata GMYO3,84-1,03-19,83
Atakule GMYO1,86-0,53-9,27
Atlantik Petrol Ürünleri1,33-1,48-4,32
Atlantis Yatırım Holding0,57-8,0616,33
Atlas Yat. Ort.0,98-1,010,00
AvivaSA Emeklilik Hayat17,67-1,01-2,48
Avrasya GMYO1,57-0,63-0,63
Avrasya Petrol ve Tur.1,58-1,25-5,95
Avrupa Yatırım Holding2,06-1,4412,57
Ayen Enerji12,503,56158,80
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,001,5217,65
Aygaz14,930,07-7,09
Bagfaş9,582,13-8,76
Bak Ambalaj6,500,7826,46
Balatacılar Balatacılık0,531,92-5,36
Bantaş Ambalaj3,726,29-9,05
Banvit17,88-0,45-16,53
Baştaş Başkent Çimento2,530,402,85
Batı Çimento8,03-2,43-18,72
Batısöke Çimento1,610,00-9,55
Bera Holding2,522,86-18,71
Berkosan Yalıtım2,25-0,440,90
Beşiktaş Futbol Yat.3,810,79-6,85
Beyaz Filo146,004,6697,43
Bilici Yatırım2,37-1,6650,96
Bim Mağazalar77,653,67-0,58
Bimeks0,25-7,41-10,71
Birko Mensucat0,400,00-2,44
Birlik Mensucat1,490,685,67
Bısaş Tekstil1,260,00-22,70
Bizim Mağazaları8,330,858,18
Bolu Çimento6,420,4719,33
Bomonti Elektrik0,961,05-11,11
Borusan Mannesmann12,31-0,574,86
Borusan Yat. Paz.40,40-0,44-8,18
Bosch Fren Sistemleri191,001,43-1,29
Bossa9,171,89126,42
Boyner Perakende Yat.8,47-1,40-7,73
Brisa7,06-0,14-2,89
Burçelik4,09-7,056,23
Burçelik Vana1,79-1,102,29
Bursa Çimento5,450,003,81
Carrefoursa5,550,54-0,54
Coca Cola İçecek37,740,6410,29
Componenta Dökümcülük12,231,2411,18
Cosmos Yat. Holding1,19-0,831,71
Credıtwest Faktorıng1,420,004,41
Çelebi34,940,40-5,52
Çelik Halat5,612,0044,59
Çemaş Döküm6,0016,05224,32
Çemtaş4,720,6415,69
Çimbeton39,56-1,007,15
Çimentaş13,051,1612,60
Çimsa13,810,000,88
Çuhadaroğlu Metal2,76-1,08-5,80
Dagi Giyim2,051,99-9,69
Dagi Yatırım Holding1,51-2,585,59
Dardanel1,58-2,47-18,97
Datagate Bilgisayar15,571,2448,71
Demısaş Döküm2,62-10,2743,17
Denge Holding13,48-1,0356,74
Deniz GMYO3,160,9617,04
Denizbank6,32-0,7872,21
Denizli Cam12,020,001,26
Derimod10,410,0038,62
Desa Deri1,082,866,93
Despec Bilgisayar3,600,000,28
Deva Holding4,34-0,91-0,91
Diriteks Diriliş Tekstil1,051,94-10,26
Ditaş Doğan6,27-0,483,29
DO-CO234,002,2311,32
Doğan Burda3,42-0,873,01
Doğan Gazetecilik4,17-0,2451,09
Doğan Holding0,75-1,32-13,79
Doğtaş Kelebek Mobilya3,624,32-0,55
Doğusan1,805,2623,29
Doğuş GMYO3,220,94-0,62
Doğuş Otomotiv8,351,331,33
Duran Doğan Basım4,961,8531,56
Dyo Boya6,080,50-20,11
Eczacıbaşı İlaç4,28-0,23-2,95
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,110,00-1,86
Eczacıbaşı Yatırım10,191,29-6,68
Edip Gayrimenkul1,170,00-0,85
Ege Endüstri366,50-0,3013,82
Ege Gübre29,80-1,2612,37
Ege Profil10,09-0,101,10
Ege Seramik4,06-0,49-11,74
Egeli & Co Tarım Girişim0,600,00-13,04
Egeli&Co Girişim Sermaye0,530,0012,77
Egeli&Co Yatırım Holding0,160,00-20,00
Egeplast5,851,0425,00
Ekiz Kimya0,510,00-10,53
Emek Elektrik1,55-0,64-2,52
Eminiş Ambalaj4,23-2,31-8,84
Emlak Konut GMYO2,600,39-7,47
Enerjisa Enerji6,95-0,14
Enka İnşaat5,340,75-11,44
Erbosan79,700,25-4,32
Ereğli Demir Celik10,862,268,38
Ersu Gıda1,180,85-9,92
Escort Teknoloji1,110,00-11,90
Esem Spor Giyim0,609,0962,16
Etiler Gıda4,38-0,45-6,61
Euro Kapital Yat. Ort.1,16-0,852,65
Euro Trend Yat. Ort.0,970,001,04
Euro Yat. Ort.0,85-1,16-1,16
Euro Yatırım Holding0,815,1932,79
Fenerbahçe Futbol34,302,330,00
Finans Fin. Kir.4,101,235,13
Flap Kongre Toplantı Hiz.21,2014,3553,51
F-M İzmit Piston19,36-0,7242,98
Fonet Bilgi Teknolojileri4,91-1,41-0,20
Ford Otosan62,35-0,243,49
Frigo Pak Gıda1,013,066,32
Galatasaray Sportif1,95-1,02-7,03
Garanti Bankası11,46-0,266,90
Garanti Faktoring2,82-0,35-13,50
Garanti Yat. Ort.0,760,001,33
Gedik Girişim1,220,002,52
Gedik Y. Men. Değ.2,61-1,513,57
Gedik Yatırım Holding1,41-0,702,17
Gediz Ambalaj7,33-0,811,38
Gentaş1,700,591,19
Gersan Elektrik5,36-8,3813,80
Global Men. Değ.0,48-4,006,67
Global Yat. Holding4,15-0,2414,96
Good-Year4,030,25-5,18
Göltaş Çimento61,200,49-6,28
Gözde Girişim5,351,52-5,48
GSD Denizcilik1,47-0,688,89
GSD Holding0,83-1,1915,28
Gübre Fabrik.4,390,233,78
Güler Yat. Holding1,57-19,9035,34
Güneş Sigorta1,761,156,67
Halk GMYO0,921,10-4,17
Halk Sigorta1,480,00-8,64
Hatay Tekstil4,901,03-1,41
Hedef Girişim2,180,00-10,66
Hektaş9,15-2,0330,71
Hürriyet Gzt.1,01-0,98-24,63
ICBC Turkey Bank4,24-1,62-7,02
İdealist GMYO2,280,4411,76
İhlas Ev Aletleri0,504,17-1,96
İhlas Gayrimenkul1,8713,33-4,59
İhlas Gazetecilik1,1818,000,00
İhlas Holding0,508,70-5,66
İhlas Yayın Holding0,5110,870,00
İndeks Bilgisayar16,12-0,4940,17
Info Yatırım1,27-5,937,63
İntema35,04-2,3443,96
İpek Doğal Enerji4,820,42-10,24
İskenderun Demir ve Çelik5,750,008,70

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • "Hizmetkarlıkta 'devam inşallah' diyoruz"22 Mayıs 2018 Salı 22:08
  • New York borsasına ilk kez kadın başkan22 Mayıs 2018 Salı 21:23
  • Zuckerberg özür diledi22 Mayıs 2018 Salı 21:23
  • "Çin ile müzakereler çelik ve alüminyum tarifelerini etkilemeyecek"22 Mayıs 2018 Salı 20:13
  • Avrupa borsaları yükselişle kapandı22 Mayıs 2018 Salı 19:33
  • Borsada günlük işlemler (1)22 Mayıs 2018 Salı 18:43
  • Borsada günlük işlemler (2)22 Mayıs 2018 Salı 18:43
  • Borsada şehir endekslerinin değişimi22 Mayıs 2018 Salı 18:43
  • Borsada endekslerin değişimi22 Mayıs 2018 Salı 18:43
  • Borsada işlem hacmi sıralaması22 Mayıs 2018 Salı 18:43
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim