• BIST 96.455
  • Altın 222,078
  • Dolar 5,6626
  • Euro 6,5275
  • Konya 8 °C
  • Enflasyonla mücadele kampanyasına destek çığ gibi! İşte Liste
  • Döviz indi zamlar kaldı
  • "Bu Türkiye'nin egemenlik haklarının ihlali"
  • Enflasyonla mücadele kampanyasına destek çığ gibi! İşte Liste
  • Döviz indi zamlar kaldı
  • "Bu Türkiye'nin egemenlik haklarının ihlali"

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,24-1,59-3,88
Acıpayam Selüloz2,75-0,723,77
Adana Çimento (A)6,17-0,482,83
Adana Çimento (B)4,29-0,691,66
Adana Çimento (C)1,02-1,9221,43
Adel Kalemcilik16,331,24-0,79
Adese Alışveriş Ticaret2,509,6525,63
Afyon Çimento7,52-2,08-3,34
AG Anadolu Grubu Holding28,40-2,8119,83
Ak Enerji0,92-1,081,10
Akbank10,52-1,036,80
Akçansa10,900,180,18
Akdenız Güvenlık Hız.4,83-2,03-18,55
Akfen GMYO2,231,36-7,47
Akın Tekstil11,01-1,61-21,97
Akiş GMYO3,410,298,95
Akmerkez GMYO20,38-0,39-0,39
Aksa15,400,0019,84
Aksa Enerji4,73-0,8414,53
Aksigorta4,09-1,9223,56
Aksu Enerji6,400,0020,77
Akyürek Pazarlama0,18-5,26-30,77
Alarko Carrıer58,00-1,36-4,21
Alarko GMYO49,16-1,36-3,32
Alarko Holding6,70-2,05-7,71
Albaraka Türk1,642,505,81
Alcatel Lucent Teletaş7,93-1,12-0,63
Alkim Kağıt4,25-3,85-16,67
Alkim Kimya24,440,00-2,24
Altınyağ1,08-1,82-9,71
Altınyunus Çeşme4,88-0,41-3,37
Anadolu Cam3,415,9029,66
Anadolu Efes26,041,407,60
Anadolu Hayat Emek.7,38-1,34-10,55
Anadolu Isuzu12,96-0,9942,42
Anadolu Sigorta4,05-1,7030,65
Anel Elektrik3,963,395,04
Anel Telekom0,490,00-2,00
Arçelik18,59-1,90-13,62
Arena Bilgisayar3,90-3,47-7,80
Armada Bilgisayar6,17-0,64-9,00
Arsan Tekstil1,750,000,00
Artı Yatırım Holding2,44-2,79159,57
Aselsan30,62-1,73-3,71
Aslan Çimento39,22-0,512,67
Ata GMYO3,92-0,51-18,16
Atakule GMYO1,81-2,16-11,71
Atlantik Petrol Ürünleri1,39-0,710,00
Atlantis Yatırım Holding0,543,8510,20
Atlas Yat. Ort.0,970,00-1,02
AvivaSA Emeklilik Hayat17,50-1,41-3,42
Avrasya GMYO1,69-2,876,96
Avrasya Petrol ve Tur.1,66-1,19-1,19
Avrupa Yatırım Holding2,080,9713,66
Ayen Enerji11,902,85146,38
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,80-7,225,88
Aygaz15,630,13-2,74
Bagfaş9,39-3,40-10,57
Bak Ambalaj6,29-0,1622,37
Balatacılar Balatacılık0,520,00-7,14
Bantaş Ambalaj3,24-0,92-20,78
Banvit18,53-2,47-13,49
Baştaş Başkent Çimento2,52-1,182,44
Batı Çimento8,760,81-11,34
Batısöke Çimento1,731,17-2,81
Bera Holding2,55-5,56-17,74
Berkosan Yalıtım2,27-0,871,79
Beşiktaş Futbol Yat.3,80-0,52-7,09
Beyaz Filo137,100,8885,40
Bilici Yatırım2,15-2,2736,94
Bim Mağazalar72,50-3,59-7,17
Bimeks0,250,00-10,71
Birko Mensucat0,390,00-4,88
Birlik Mensucat1,48-0,674,96
Bısaş Tekstil0,99-1,98-39,26
Bizim Mağazaları7,756,160,65
Bolu Çimento6,18-0,3214,87
Bomonti Elektrik0,970,00-10,19
Borusan Mannesmann13,20-2,5812,44
Borusan Yat. Paz.41,84-0,76-4,91
Bosch Fren Sistemleri193,30-1,43-0,10
Bossa7,3813,0282,22
Boyner Perakende Yat.8,50-1,51-7,41
Brisa7,160,14-1,51
Burçelik4,31-1,8211,95
Burçelik Vana1,79-1,102,29
Bursa Çimento5,530,365,33
Carrefoursa5,80-4,293,94
Coca Cola İçecek37,000,228,12
Componenta Dökümcülük11,341,253,09
Cosmos Yat. Holding1,120,00-4,27
Credıtwest Faktorıng1,43-2,055,15
Çelebi33,70-2,54-8,87
Çelik Halat5,79-0,8649,23
Çemaş Döküm3,931,81112,43
Çemtaş4,61-1,9112,99
Çimbeton40,58-0,449,91
Çimentaş13,000,2312,17
Çimsa13,480,45-1,53
Çuhadaroğlu Metal2,87-1,37-2,05
Dagi Giyim2,070,49-8,81
Dagi Yatırım Holding1,57-0,639,79
Dardanel1,64-0,61-15,90
Datagate Bilgisayar15,70-6,1049,95
Demısaş Döküm2,500,4036,61
Denge Holding18,140,67110,93
Deniz GMYO3,11-1,5815,19
Denizbank6,32-3,6672,21
Denizli Cam12,04-0,661,43
Derimod12,21-2,3262,58
Desa Deri1,03-0,961,98
Despec Bilgisayar3,63-3,711,11
Deva Holding4,21-0,24-3,88
Diriteks Diriliş Tekstil1,070,94-8,55
Ditaş Doğan6,68-0,8910,05
DO-CO229,10-0,618,99
Doğan Burda3,540,576,63
Doğan Gazetecilik4,13-0,4849,64
Doğan Holding0,78-2,50-10,34
Doğtaş Kelebek Mobilya3,44-1,99-5,49
Doğusan1,65-1,7913,01
Doğuş GMYO3,221,90-0,62
Doğuş Otomotiv8,631,414,73
Duran Doğan Basım4,48-0,4418,83
Dyo Boya5,93-1,82-22,08
Eczacıbaşı İlaç4,14-0,96-6,12
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,140,94-0,47
Eczacıbaşı Yatırım10,22-0,20-6,41
Edip Gayrimenkul1,18-0,840,00
Ege Endüstri311,20-1,49-3,35
Ege Gübre31,14-1,0817,42
Ege Profil10,820,848,42
Ege Seramik4,11-1,44-10,65
Egeli & Co Tarım Girişim0,64-1,54-7,25
Egeli&Co Girişim Sermaye0,48-2,042,13
Egeli&Co Yatırım Holding0,16-5,88-20,00
Egeplast5,150,9810,04
Ekiz Kimya0,510,00-10,53
Emek Elektrik1,580,00-0,63
Eminiş Ambalaj4,331,17-6,68
Emlak Konut GMYO2,62-0,76-6,76
Enerjisa Enerji7,101,57
Enka İnşaat5,43-1,09-9,95
Erbosan80,30-1,11-3,60
Ereğli Demir Celik11,10-2,2910,78
Ersu Gıda1,210,83-7,63
Escort Teknoloji1,120,90-11,11
Esem Spor Giyim0,490,0032,43
Etiler Gıda4,485,16-4,48
Euro Kapital Yat. Ort.1,15-1,711,77
Euro Trend Yat. Ort.0,97-1,021,04
Euro Yat. Ort.0,84-2,33-2,33
Euro Yatırım Holding0,78-6,0227,87
Fenerbahçe Futbol36,200,005,54
Finans Fin. Kir.4,03-1,233,33
Flap Kongre Toplantı Hiz.23,600,0070,89
F-M İzmit Piston18,15-2,6834,05
Fonet Bilgi Teknolojileri4,92-1,200,00
Ford Otosan62,00-1,122,90
Frigo Pak Gıda0,980,003,16
Galatasaray Sportif5,990,34-3,70
Garanti Bankası11,55-1,537,74
Garanti Faktoring2,88-0,35-11,66
Garanti Yat. Ort.0,782,634,00
Gedik Girişim1,250,815,04
Gedik Y. Men. Değ.2,60-0,763,17
Gedik Yatırım Holding1,42-0,702,90
Gediz Ambalaj7,130,71-1,38
Gentaş1,68-0,590,00
Gersan Elektrik4,88-2,593,61
Global Men. Değ.0,510,0013,33
Global Yat. Holding4,4812,2824,10
Good-Year4,100,74-3,53
Göltaş Çimento61,85-0,64-5,28
Gözde Girişim5,824,862,83
GSD Denizcilik1,480,689,63
GSD Holding0,83-2,3515,28
Gübre Fabrik.4,39-3,093,78
Güler Yat. Holding2,181,4087,93
Güneş Sigorta1,830,5510,91
Halk GMYO0,930,00-3,12
Halk Sigorta1,541,99-4,94
Hatay Tekstil4,92-0,20-1,01
Hedef Girişim2,24-0,88-8,20
Hektaş9,742,3139,14
Hürriyet Gzt.1,070,00-20,15
ICBC Turkey Bank4,272,64-6,36
İdealist GMYO2,281,3311,76
İhlas Ev Aletleri0,480,00-5,88
İhlas Gayrimenkul1,70-1,16-13,27
İhlas Gazetecilik1,03-1,90-12,71
İhlas Holding0,470,00-11,32
İhlas Yayın Holding0,470,00-7,84
İndeks Bilgisayar16,55-4,3443,91
Info Yatırım1,17-0,85-0,85
İntema37,84-3,8655,46
İpek Doğal Enerji4,91-1,60-8,57
İskenderun Demir ve Çelik5,74-1,038,51

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim