• BIST 104.001
  • Altın 145,505
  • Dolar 3,5061
  • Euro 4,1839
  • Konya 33 °C
  • Diyanet'ten 'Kutlu Doğum' müjdesi
  • CHP'de bir FETÖ soruşturması daha!
  • Danıştay'dan memurlara tayin müjdesi!
  • Diyanet'ten 'Kutlu Doğum' müjdesi
  • CHP'de bir FETÖ soruşturması daha!
  • Danıştay'dan memurlara tayin müjdesi!

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,40-7,2813,82
Acıpayam Selüloz2,89-0,34-4,72
Adana Çimento (A)6,42-0,622,57
Adana Çimento (B)4,54-1,303,92
Adana Çimento (C)0,932,2015,37
Adel Kalemcilik18,95-0,5823,71
Adese Alışveriş Ticaret2,20-1,3522,22
Afyon Çimento8,73-1,0210,37
Ak Enerji1,08-0,9227,06
Akbank10,08-1,0832,29
Akçansa11,46-0,78-8,00
Akdenız Güvenlık Hız.5,471,11129,89
Akfen GMYO1,991,5353,08
Akın Tekstil11,88-0,1727,19
Akiş GMYO3,210,0037,18
Akmerkez GMYO20,960,295,80
Aksa12,03-2,1244,61
Aksa Enerji3,780,0026,85
Aksel Yat. Hol.0,55-27,63
Aksigorta3,07-0,6534,65
Aksu Enerji10,365,7119,77
Akyürek Pazarlama0,340,003,03
Alarko Carrıer59,05-2,4064,54
Alarko GMYO42,90-0,2816,97
Alarko Holding6,70-2,0563,60
Albaraka Türk1,500,6731,17
Alcatel Lucent Teletaş9,082,8333,92
Alkim Kağıt4,342,3685,10
Alkim Kimya24,380,7439,39
Altınyağ1,553,3376,14
Altınyunus Çeşme6,68-1,0467,00
Anadolu Cam2,262,7348,89
Anadolu Efes21,50-0,0923,38
Anadolu Hayat Emek.6,79-0,1545,51
Anadolu Isuzu8,88-1,0051,26
Anadolu Sigorta2,880,0053,02
Anel Elektrik2,950,68110,71
Anel Telekom0,700,0040,00
Arçelik23,180,2612,46
Arena Bilgisayar4,190,480,66
Armada Bilgisayar5,572,58-12,01
Arsan Tekstil1,980,5145,59
Artı Yatırım Holding0,831,2245,61
Aselsan27,481,40116,46
Asil Çelik5,180,1937,77
Aslan Çimento45,44-2,9912,98
Ata GMYO4,170,48-9,54
Atakule GMYO2,860,3510,00
Atlantik Petrol Ürünleri1,600,6342,86
Atlantis Yatırım Holding0,561,82-16,42
Atlas Yat. Ort.1,24-1,5926,53
AvivaSA Emeklilik Hayat20,40-1,927,11
Avrasya GMYO1,720,0037,60
Avrasya Petrol ve Tur.1,81-1,09-30,38
Avrupa Yatırım Holding2,03-0,984,10
Ayen Enerji5,140,595,11
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,680,0028,46
Aygaz16,26-0,7950,18
Bagfaş11,231,5413,78
Bak Ambalaj5,11-0,3983,21
Balatacılar Balatacılık0,641,593,23
Bantaş Ambalaj2,470,82-12,00
Banvit20,24-4,53214,29
Baştaş Başkent Çimento2,470,0017,66
Batı Çimento7,770,2617,55
Batısöke Çimento1,57-1,8829,91
Bera Holding2,61-2,6166,24
Berkosan Yalıtım2,150,00-23,76
Beşiktaş Futbol Yat.4,74-0,4218,50
Beyaz Filo7,01-0,147,12
Bilici Yatırım1,801,6955,17
Bim Mağazalar75,250,0055,75
Bimeks0,3620,00-59,09
Birko Mensucat0,460,00-9,87
Birlik Mensucat1,44-2,7060,00
Bısaş Tekstil0,991,02130,23
Bizim Mağazaları12,01-0,1711,20
Bolu Çimento5,79-0,86-3,04
Bomonti Elektrik1,16-2,52-47,75
Borusan Mannesmann11,60-1,2853,93
Borusan Yat. Paz.40,68-0,2937,29
Bosch Fren Sistemleri211,100,3358,66
Bossa3,95-0,5059,27
Boyner Perakende Yat.9,70-1,82-45,26
Brisa7,43-0,4020,23
Burçelik4,001,2719,05
Burçelik Vana1,83-1,0827,08
Bursa Çimento5,541,28-7,46
Carrefoursa7,14-2,99-1,11
Coca Cola İçecek39,40-2,4819,68
Componenta Dökümcülük6,950,8771,18
Cosmos Yat. Holding1,204,3521,21
Credıtwest Faktorıng1,45-0,687,55
Çelebi33,70-1,8654,56
Çelik Halat4,090,0076,08
Çemaş Döküm2,130,0063,85
Çemtaş4,20-1,4175,00
Çimbeton38,10-0,055,13
Çimentaş12,570,8040,45
Çimsa15,29-0,135,80
Çuhadaroğlu Metal3,08-0,6518,96
Dagi Giyim2,140,0069,84
Dagi Yatırım Holding1,600,0018,52
Dardanel2,29-0,8777,52
Datagate Bilgisayar6,37-1,2459,15
Demısaş Döküm2,042,5167,21
Denge Holding2,831,4336,06
Deniz GMYO2,80-0,3648,94
Denizbank4,71-1,87-1,26
Denizli Cam12,60-3,00-5,26
Derimod7,52-0,66-2,21
Desa Deri1,111,8324,72
Despec Bilgisayar3,711,0931,50
Deva Holding4,62-2,3331,25
Diriteks Diriliş Tekstil1,432,14-15,88
Ditaş Doğan6,80-0,5870,00
DO-CO179,10-1,16-23,20
Doğan Burda4,57-1,3053,87
Doğan Gazetecilik3,180,3225,20
Doğan Holding1,05-1,8738,16
Doğtaş Kelebek Mobilya3,99-0,99136,09
Doğusan1,370,0035,64
Doğuş GMYO3,290,616,78
Doğuş Otomotiv9,03-0,772,85
Duran Doğan Basım3,452,9965,07
Dyo Boya5,81-0,8570,88
Eczacıbaşı İlaç4,70-1,8870,51
Eczacıbaşı Yat. Ort.1,55-1,2725,72
Eczacıbaşı Yatırım11,47-1,2144,34
Edip Gayrimenkul1,160,0046,84
Ege Endüstri261,00-0,4621,81
Ege Gübre28,30-0,2839,28
Ege Profil8,90-0,1142,81
Ege Seramik4,76-1,0457,38
Egeli & Co Tarım Girişim0,650,008,33
Egeli&Co Girişim Sermaye0,51-1,92-8,93
Egeli&Co Yatırım Holding0,215,0031,25
Egeplast4,561,56133,85
Ekiz Kimya0,580,0056,76
Emek Elektrik1,47-1,3434,37
Eminiş Ambalaj4,620,228,96
Emlak Konut GMYO2,87-0,35-4,01
Enka İnşaat5,28-0,569,67
Erbosan69,850,9492,73
Ereğli Demir Celik7,81-2,6263,11
Ersu Gıda1,47-2,0079,27
Escort Teknoloji1,34-1,4719,64
Esem Spor Giyim0,53-3,64103,85
Etiler Gıda7,182,8710,46
Euro Kapital Yat. Ort.1,18-2,4830,81
Euro Trend Yat. Ort.1,070,0036,52
Euro Yat. Ort.0,97-1,0223,58
Euro Yatırım Holding0,72-1,3720,00
Fenerbahçe Futbol36,040,00-7,59
Finans Fin. Kir.4,390,004,77
Finansbank6,040,1734,10
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,96-1,3349,80
F-M İzmit Piston14,150,6410,97
Fonet Bilgi Teknolojileri4,57-1,51
Ford Otosan48,14-0,7062,63
Frigo Pak Gıda1,050,9659,09
Galatasaray Sportif8,190,1211,01
Garanti Bankası10,43-0,2941,26
Garanti Faktoring4,61-0,43120,57
Garanti Yat. Ort.0,79-1,2525,35
Gedik Girişim1,180,851,72
Gedik Y. Men. Değ.2,36-0,426,31
Gedik Yatırım Holding1,382,222,22
Gediz Ambalaj7,80-0,3820,00
Gentaş1,480,006,10
Gersan Elektrik2,100,0031,25
Global Men. Değ.0,472,1730,56
Global Yat. Holding3,86-1,28139,75
Good-Year5,09-1,7446,16
Göltaş Çimento82,65-0,1810,05
Gözde Girişim3,660,27104,47
GSD Denizcilik1,56-2,5041,82
GSD Holding0,861,1856,36
Gübre Fabrik.5,383,6622,83
Güler Yat. Holding1,060,9517,78
Güneş Sigorta1,56-1,2748,57
Halk GMYO1,08-0,9223,63
Halk Sigorta1,900,00-30,91
Hatay Tekstil5,010,2039,17
Hedef Girişim3,890,78288,86
Hektaş6,810,89112,81
Hürriyet Gzt.1,340,0081,08
ICBC Turkey Bank4,313,86172,97
İdealist GMYO2,592,3761,87
İhlas Ev Aletleri0,63-3,08117,24
İhlas Gayrimenkul1,88-2,59172,46
İhlas Gazetecilik1,06-3,64103,85
İhlas Holding0,62-3,13106,67
İhlas Yayın Holding0,64-1,54178,26
İndeks Bilgisayar11,622,5647,69
Info Yatırım1,320,0024,46
İntema19,590,36-5,18
İpek Doğal Enerji5,30-1,67152,38
İskenderun Demir ve Çelik3,870,78114,10


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)



(Sürecek)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Borsada şehir endekslerinin değişimi21 Eylül 2017 Perşembe 18:43
  • Borsada endekslerin değişimi21 Eylül 2017 Perşembe 18:43
  • Piyasalarda gün sonu21 Eylül 2017 Perşembe 18:28
  • Borsa günü düşüşle tamamladı21 Eylül 2017 Perşembe 18:28
  • Bafra'da çeltik hasat şenliği yapıldı21 Eylül 2017 Perşembe 18:03
  • "Düşman çatlatmaya devam edeceğiz"21 Eylül 2017 Perşembe 17:38
  • Kapalıçarşı'da altın21 Eylül 2017 Perşembe 17:13
  • Döviz kurları21 Eylül 2017 Perşembe 17:08
  • Edremit Körfezi'nde zeytin hasadı başladı21 Eylül 2017 Perşembe 17:03
  • New York borsası güne düşüşle başladı21 Eylül 2017 Perşembe 16:58
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim