• BIST 101.089
  • Altın 259,263
  • Dolar 5,6853
  • Euro 6,3777
  • Konya 17 °C
  • NATO'nun 67 yıllık değerli üyesi: Türkiye
  • Hürjet'te ön tasarım tamam
  • Darbeci yarbayın yalanlarını ortaya çıkaran ses kayıtları: Acele kopun gelin
  • NATO'nun 67 yıllık değerli üyesi: Türkiye
  • Hürjet'te ön tasarım tamam
  • Darbeci yarbayın yalanlarını ortaya çıkaran ses kayıtları: Acele kopun gelin

“Ben Müslümanım” diyen cahiller…

Fahri Kubilay

Kur'an-ı Kerim'de Rabbimiz birçok ayeti Kerimesinde tüm Müslümanların şeytandan ve şeytanın dostlarından sakınmaları gerektiğini bildirmektedir.

Şeytandan sakındığımız gibi, şeytanın dostlarından da sakınmamız, bunların şeytani vesveselerine inanıp aldanmamamız gerekir.

Günümüz coğrafyasında ise, şeytandan ve şeytanın dostlarından sakındığımız gibi, ne tuhaftır ki “Ben Müslümanım” diyen  Müslüman  kisvesine   bürünmüş   insanlardan da sakınmamız gerekmektedir!.

 İslam coğrafyasında   görüldüğü   gibi   Halkı  Müslüman olan birçok ülkede şeytanın misyonunu, “Ben müslümanım” diyen gafiller, “Ben müslümanım” diyen cahiller, “Ben müslümanım” diyen hainler yürütmektedir!.

Binlerce yıldır yeryüzünü fesata boğmak İçin çalışan şeytan aleyhillane, ciddi bir işsizlik kriziyle karşı karşıyadır sanki!.

Çünkü şeytanlık adına yapılması gerekenler, artık bu gafiller, bu cahiller ve bu hainler tarafından Müslümanlık adına yapılmaya başlanmıştır!.

“Ben Müslümanım” demelerine rağmen, İslam ve tevhîd gerçeğinden bihaber olan gafillere, kızmaktan ziyade acıdığımı hissediyorum.

Bu yaşına kadar şeytanı hiç görmeyen ve hiç de görmek istemeyen ben, hakkı gizleyen bu bel'amları görünce, sanki şeytan görmüş gibi irkildiğimi hissediyorum!.

Nitekim Kur'anı Kerim'de bu aldatıcılar zikredilmekte ve tüm insanlar, bu aldatıcılara karşı defalarca uyarılmaktadır.

 “Ey insanlar, hiç şüphesiz Allah'ın va'di haktır, öyleyse dünya hayatı sizi aldatmasın ve aldatıcı(lar) da, sizi Allah ile (Allah'ın adını kullanarak) aldatmasın.” Fatır Süresi 5

Kur'an-ı Kerim'i okuyabilme yetkisini başlarındaki bel'amlara veren gafiller, bu ayet-i kerimeleri bilmiyorlar ki dikkate alsınlar!.

Nitekim bazı çevrelerce, Kur'an-ı Kerim'i esas alarak bu mübarekleri tenkit eden, hakka ve hakikate davet eden Müslümanları fitneciler olarak tanımlıyorlar!.

Uyudukları zaman kiminle birlikte olduklarını bilmiyoruz!. Bildiğimiz ve gördüğümüz gerçek, uyandıkları zaman şeytanı hoşnut etmek  için  Allah'ın   o tertemiz hükümlerini göz ardı ettikleridir.

Allah'ın hükümlerini göz ardı ederek, çağdaş Müstekbirleri, Yahudi ve Hıristiyan , Mason , tapınakçı  lobilerini hoşnut etmeye çalıştıklarını  buradan ilan ediyoruz…

Hakkı bilmeden hakka (!) davet etmenin cahillik, hakkı gizleyerek batıla davet etmenin hainlik olduğunu bilmiyorlar mı?

Neden hakkı batıl ile örtüyor ve bildiğiniz halde neden hakkı gizliyorsunuz?

Hakkı, batıl ile örtmenizin nedeni, hakkın sahibi olan Allah'ı, batılın sahibi olan zalimlere hoş göstermek için mi?

Evet, hakkı gizleme ve hakkı batılla örtme nedeniniz ne olursa olsun hepinizin kulağına şu ayeti kerimeyi bir kez daha okuyoruz…

Gerçek, apaçık belgelerden indirdiklerimizi ve insanlar için Kitapta açıkladığımız hidayeti gizlemekte olanlar; işte onlara, hem Allah lanet eder, hem de lanet ediciler lanet eder.” Bakara  Süresi 159

*Yoldaki Musibetler-Mehmet Alagaş

 

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Yamtar
26 Nisan 2015 Pazar 17:10
17:10
Yorum yazıldı ama yayımlamak için herif olmak lazım!
81.215.61.65
Çavuldur
26 Nisan 2015 Pazar 10:06
10:06
Arkadaş galiba cuma hutbelerinden inne'd-dine indallahi'l-İslam (Allah indinde tek din İslâmdır) ayetini kaldıranları kasd etmiş.
81.215.61.65
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim