• BIST 93.616
  • Altın 208,990
  • Dolar 5,3413
  • Euro 6,0898
  • Konya -1 °C
  • Şehit yakını, gazi ve gazi yakını atama kuraları gerçekleştirildi!
  • AK Parti'nin adaylarını açıklayacağı tarih belli oldu!
  • Boşanmak isteyen eşini 'FETÖ'cü' diye ihbar etti!
  • Şehit yakını, gazi ve gazi yakını atama kuraları gerçekleştirildi!
  • AK Parti'nin adaylarını açıklayacağı tarih belli oldu!
  • Boşanmak isteyen eşini 'FETÖ'cü' diye ihbar etti!

Basketbol: THY Avrupa Ligi

Basketbol: THY Avrupa Ligi
- Olympiakos, lider CSKA Moskova'nın ardından play-off turuna yükselmeyi garantileyen ikinci takım oldu- Fenerbahçe Doğuş, deplasmanda Real Madrid'i 86-83 mağlup ederken, Anadolu Efes AX Armani Exchange Olimpia Milan'a 77-64 yenildi


İSTANBUL (AA) - Basketbol THY Avrupa Ligi'nde 24. hafta sona erdi.

Haftaya ikinci sırada giren Yunan ekibi Olympiakos, deplasmanda aynı ülkeden Panathinaikos Superfoods'u 87-85 mağlup etti. Kırmızı-beyazlı ekip, bu sonuçla lider CSKA Moskova'nın ardından play-off turuna yükselmeyi garantileyen ikinci takım oldu.

THY Avrupa Ligi'nin son şampiyonu Fenerbahçe Doğuş, 24. haftada İspanya'nın Real Madrid takımına konuk oldu. Sarı-lacivertliler, mücadeleyi 86-83 kazanarak 17. galibiyetini aldı. Fenerbahçe Doğuş, 25. haftada karşılaşacağı Litvanya temsilcisi Zalgiris'i mağlup etmesi durumunda play-off turuna çıkacak.

Bu sezon THY Avrupa Ligi'nde istediği sonuçları alamayan Anadolu Efes ise İtalya deplasmanında AX Armani Exchange Olimpia Milan'a 77-64 mağlup oldu ve son sırada kaldı.


- Sonuçlar


Zalgiris (Litvanya) - Barcelona Lassa (İspanya): 90-74

Maccabi FOX (İsrail) - CSKA Moskova (Rusya): 73-93

Valencia (İspanya) - Brose Bamberg (Almanya): 86-70

AX Armani Exchange Olimpia Milan (İtalya) - Anadolu Efes: 77-64

Baskonia (İspanya) - Khimki (Rusya): 87-77

Kızılyıldız MTS (Sırbistan) - Unicaja Malaga (İspanya): 80-76

Panathinaikos Superfoods (Yunanistan) - Olympiakos (Yunanistan): 85-87

Real Madrid (İspanya) - Fenerbahçe Doğuş: 83-86


- Puan durumu


TakımOGMAYAv.P
1. CSKA Moskova241952149190224743
2. Olympiakos24177179417563841
3. Fenerbahçe Doğuş241771894176612841
4. Zalgiris24159195219143839
5. Real Madrid2414102032188115138
6. Khimki241410186318531038
7. Panathinaikos Superfoods24141018401831938
8. Maccabi FOX24121219512022-7136
9. Baskonia241113197119333835
10. Unicaja Malaga24101418521903-5134
11. Kızılyıldız MTS24101418791992-11334
12. Valencia2491518431897-5433
13. Brose Bamberg2491518061900-9433
14. AX Armani Exchange Olimpia Milan2481619202030-11032
15. Barcelona Lassa2471719211941-2031
16. Anadolu Efes2461818421988-14630


- 25. haftanın programı


8 Mart Perşembe:

20.00 Khimki (Rusya) - AX Armani Exchange Olimpia Milan (İtalya)

20.30 Anadolu Efes - Maccabi FOX (İsrail)

22.30 Valencia (İspanya) - Baskonia (İspanya)

23.00 Real Madrid (İspanya) - Panathinaikos Superfoods (Yunanistan)

9 Mart Cuma:

20.00 CSKA Moskova (Rusya) - Unicaja Malaga (İspanya)

21.00 Zalgiris (Litvanya) - Fenerbahçe Doğuş

22.00 Olympiakos (Yunanistan) - Brose Bamberg (Almanya)

23.00 Barcelona Lassa (İspanya) - Kızılyıldız MTS (Sırbistan)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim