• BIST 102.494
  • Altın 226,334
  • Dolar 5,3255
  • Euro 6,0377
  • Konya 3 °C
  • Gül ve Babacan’dan parti kurma çalışması
  • Emin Çölaşan'ın Sultan 2. Abdülhamit Han'a yönelik ifadeleri "haksız tahrik" kabul edildi
  • "Eğitimimiz ve belgemiz yoktu" Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili davada şok itiraf!
  • Gül ve Babacan’dan parti kurma çalışması
  • Emin Çölaşan'ın Sultan 2. Abdülhamit Han'a yönelik ifadeleri "haksız tahrik" kabul edildi
  • "Eğitimimiz ve belgemiz yoktu" Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili davada şok itiraf!

Basketbol: Haftanın programı

Basketbol: Haftanın programı
- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 26. hafta maçlarıyla devam edilecek- Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 33. hafta karşılaşmaları oynanacak


İSTANBUL (AA) - Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 26. hafta maçlarıyla devam edilecek, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 33. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu iki ligde haftanın maç programı şöyle:


- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi


Yarın:

13.00 Eskişehir Basket-Yeşilgiresun Belediyespor (Anadolu Üniversitesi)

15.15 Gaziantep Basketbol-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Şahinbey)

17.00 Anadolu Efes-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Sinan Erdem)

20.15 Pınar Karşıyaka-Muratbey Uşak (Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk)

22 Nisan Pazar:

15.15 Darüşşafaka-Banvit (Volkswagen Arena)

17.00 Galatasaray Odeabank-Beşiktaş Sompo Japan (Sinan Erdem)

19.30 Demir İnşaat Büyükçekmece-Trabzonspor (Gazanfer Bilge)

Bu arada, Fenerbahçe Doğuş-TOFAŞ müsabakası, sarı-lacivertli takımın İspanyol temsilcisi Baskonia ile yaptığı THY Avrupa Ligi play-off çeyrek final serisi maçları nedeniyle ertelendi.


- Türkiye Basketbol 1. Ligi


Bugün:

16.00 OGM Ormanspor-Afyon Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

Yarın:

15.00 İstanbulspor Beylikdüzü-Bursaspor Durmazlar (Beylikdüzü)

15.00 Samsun Büyükşehir Belediyespor Anakent-Akhisar Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

15.00 Petkim Spor-Bahçeşehir Koleji (İzmir ENKA)

16.00 Bandırma Kırmızı-Selçuklu Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

16.00 Yalova Group Belediye-Sigortam.net Bakırköy Basket (Yalova 90. Yıl)

16.00 Halk Enerji TED Ankara Kolejliler-Türk Telekom (Ankara)

16.00 Antalyaspor-Ankara DSİ (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

17.00 Düzce Belediyespor-Karesispor (Kalıcı Konutlar Merkez)


Öte yandan, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde ise normal sezonun tamamlanmasının ardından play-off maçları 24 Nisan Salı günü başlayacak.



AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sergey Semak: "Oyuncularım çok iyi oynadılar"21 Şubat 2019 Perşembe 23:48
  • Kestutis Kemzura: “Anadolu Efes maçı kazanmayı hak etti”21 Şubat 2019 Perşembe 23:38
  • Basketbol: 2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri21 Şubat 2019 Perşembe 23:38
  • Ergin Ataman: “Olympiakos karşısında iyi savunma yaptık”21 Şubat 2019 Perşembe 23:33
  • Basketbolda maçın ardından21 Şubat 2019 Perşembe 23:33
  • Benfica-Galatasaray maçından notlar21 Şubat 2019 Perşembe 23:18
  • Futbol: UEFA Avrupa Ligi21 Şubat 2019 Perşembe 23:08
  • Futbol: UEFA Avrupa Ligi21 Şubat 2019 Perşembe 22:58
  • Fenerbahçe, Avrupa’ya veda etti21 Şubat 2019 Perşembe 22:53
  • 2021 Fransa Bisiklet Turu'na Danimarka ev sahipliği yapacak21 Şubat 2019 Perşembe 22:33
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim