• BIST 93.616
  • Altın 210,270
  • Dolar 5,3413
  • Euro 6,0898
  • Konya 4 °C
  • AK Parti Konya belediye başkan adayları
  • Enflasyonla mücadele kampanyasına destek sürüyor! İşte Tüm Liste
  • Şehit yakını, gazi ve gazi yakını atama kuraları gerçekleştirildi!
  • AK Parti Konya belediye başkan adayları
  • Enflasyonla mücadele kampanyasına destek sürüyor! İşte Tüm Liste
  • Şehit yakını, gazi ve gazi yakını atama kuraları gerçekleştirildi!

Basketbol: Haftanın programı

Basketbol: Haftanın programı
- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 19. hafta müsabakaları oynanacak - Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 25. hafta maçlarıyla devam edilecek


İSTANBUL (AA) - Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 19. hafta mücadeleleriyle devam edilecek, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 25. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle:


- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi


Yarın:

13.00 Muratbey Uşak-Beşiktaş Sompo Japan (Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi)

15.15 Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka (Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk)

20.15 Trabzonspor-Banvit (Hayri Gür)

4 Mart Pazar:

13.00 Fenerbahçe Doğuş-Galatasaray Odeabank (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Demir İnşaat Büyükçekmece-Anadolu Efes (Gazanfer Bilge)

17.00 Yeşilgiresun Belediyespor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Giresun 19 Eylül)

19.30 Eskişehir Basket-Gaziantep Basketbol (Anadolu Üniversitesi)

5 Mart Pazartesi:

19.00 TOFAŞ-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (TOFAŞ)


- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi


Yarın:

14.00 Adana ASKİ-Bornova Beckerspor (Adana Atatürk)

14.00 OGM Ormanspor-Beşiktaş (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 Abdullah Gül Üniversitesi-BOTAŞ (Kadir Has Kongre Merkezi)

4 Mart Pazar:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi (Edip Buran)

14.00 Canik Belediyespor-Çukurova Basketbol (Canik Belediye Mehmet Can Öztürk)

15.00 Galatasaray-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Cömert)

15.30 Fenerbahçe-Yakın Doğu Üniversitesi (Metro Enerji)


- Türkiye Basketbol 1. Ligi


Yarın:

14.00 Bahçeşehir Koleji-Akhisar Belediyespor (Caferağa)

15.00 İstanbulspor Beylikdüzü-OGM Ormanspor (Beylikdüzü)

15.00 Petkim Spor-Düzce Belediyespor (İzmir ENKA)

16.00 Türk Telekom-Afyon Belediyespor (TOBB ETÜ)

16.00 Halk Enerji TED Ankara Kolejliler-Ankara DSİ (Ankara)

17.00 Antalyaspor-Samsun Büyükşehir Belediyespor Anakent (Antalya)

18.00 Bursaspor Durmazlar-Sigortam.net Bakırköy Basket (Bursa Atatürk)

4 Mart Pazar:

16.00 Bandırma Kırmızı-Yalova Group Belediye (Banvit Kara Ali Acar)

16.00 Selçuklu Belediyespor-Karesispor (Selçuklu Belediyesi)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim