• BIST 96.817
  • Altın 222,461
  • Dolar 5,3655
  • Euro 6,1063
  • Konya -4 °C
  • Araç sahipleri dikkat! Egzoz emisyon ölçümü ile ilgili flaş karar!
  • Gülerce'den "Kerameti kendilerinden menkul mihenk taşı"  eleştirisi
  • Albayrak: "ÖTV ve KDV indirimlerini devam ettiriyoruz"
  • Araç sahipleri dikkat! Egzoz emisyon ölçümü ile ilgili flaş karar!
  • Gülerce'den "Kerameti kendilerinden menkul mihenk taşı"  eleştirisi
  • Albayrak: "ÖTV ve KDV indirimlerini devam ettiriyoruz"

Basketbol: Erkekler FIBA Avrupa Kupası

Basketbol: Erkekler FIBA Avrupa Kupası
- Pınar Karşıyaka'nın 2. galibiyetini aldığı 2. turda, 3. hafta karşılaşmaları tamamlandı

İZMİR (AA) - Basketbol Erkekler FIBA Avrupa Kupası 2. turunda ilk devre müsabakaları tamamlandı.

Pınar Karşıyaka, I Grubu'ndaki üçüncü maçında sahasında Kosova ekibi Z Mobile Priştine'yi 107-85 mağlup etti. Grupta 2. galibiyetini alan yeşil-kırmızılı ekip ikinci sıradaki yerini korudu.

İkinci turda ilk devre maçlarının tamamlandığı organizasyonda I Grubu'nda Alman temsilcisi s.Oliver Würzburg, K Grubu'nda İtalyan Pallacanestro Varese, L Grubu'nda Rusya temsilcisi Avtodor Saratov yoluna kayıpsız devam ediyor.


- Sonuçlar ve puan durumu


Gruplarda üçüncü haftada alınan sonuçlar, puan durumu ve 22-23 Ocak'ta oynanacak dördüncü hafta maçlarının programı şöyle:


- I Grubu:

Pınar Karşıyaka-Z Mobile Priştine (Kosova): 107-85

s.Oliver Würzburg (Almanya)-Szolnoki Olaj (Macaristan): 118-71

STakımOGMAYP
1.s.Oliver Würzburg3303092356
2.Pınar Karşıyaka3212682515
3.Z Mobile Priştine3122432784
4.Szolnoki Olaj3032172733

Pınar Karşıyaka-Szolnoki Olaj

Z Mobile Priştine-s.Oliver Würzburg


- J Grubu:

Balkan (Bulgaristan)-Lukoil Levski (Bulgaristan): 81-57

Ironi Ness Ziona (İsrail)-Alba Fehervar (Macaristan): 70-93

STakımOGMAYP
1.Alba Fehervar3212642145
2.Ironi Ness Ziona3212682555
3.Balkan3212422395
4.Lukoil Levski3032022683

Alba Fehervar-Balkan

Ironi Ness Ziona-Lukoil Levski


- K Grubu:

Petrolina AEK (Kıbrıs Rum Kesimi)-Dinamo Sassari (İtalya): 89-96

Donar (Hollanda)-Pallacanestro Varese (İtalya): 67-73

STakımOGMAYP
1.Pallacanestro Varese3302722286
2.Dinamo Sassari3212672575
3.Donar3122232134
4.Petrolina AEK3032192833

Petrolina AEK-Pallacanestro Varese

Dinamo Sassari-Donar


- L Grubu:

Avtador Saratov (Rusya)-Bakken Bears (Danimarka): 71-60

ZZ Leiden (Hollanda)-Kataja Basket (Finlandiya): 87-72

STakımOGMAYP
1.Avtodor Saratov3302661896
2.Bakken Bears3212752315
3.ZZ Leiden3122302804
4.Kataja Basket3032182893

Kataja Basket-Avtador Saratov

ZZ Leiden-Bakken Bears


Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim